Události a akce 2010

Vánoční zasedání OÚ Libějice 2010

Dne 26.12.2010 se konalo již tradiční Vánoční veřejné zasedání obecního úřadu Libějice. Starosta obce na tomto zasedání seznámil zastupitelstvo obce a přítomné občany s činnosti obecního úřadu v tomto roce, seznámil je s plánem činností na rok 2011 a v diskusi zodpověděl dotazy občanů, týkající se chodu obce a obecního úřadu. Po zasedání následovala neformální diskuse a přátelské posezení. Několik fotografií ze zasedání je uvedeno níže.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vánoční zpívání 2010

Dne 23.12.2010 jsme se pokusili založit novou tradici - vánoční setkání s živou hudbou, koledami a punčem pod rozsvíceným vánočním stromečkem u zvonice.
Několik fotografií je uvedeno níže.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Výlov obecního rybníka 2010

Dne 9.10..2010 naši rybáři za podpory hasičů a mládežníků vylovili obecní rybník. Ryby nebyly největší, ale bylo jich dost pro všechny zájemce. Několik fotografií je uvedeno níže.

Svatba roku

Dne 17.7.2010 se na Obecním úřadě Libějice konala historicky první svatba v obci Libějice. Starosta obce, ing. František Drtina, jako oddávající úředník oddal snoubence pana Marcela Smažíka a slečnu Ivetu Hejnou. Několik fotografií je uvedeno níže.

 

 

 

 

 


 

 


 

  

 

Dětský den 2010

Dne 5.6. 2010 uspořádal Obecní úřad Libějice za podpory hasičů a mládežníků pro místní děti v pořadí již šestý dětský den. Prim letos hrála modrá barva,  děti plnily úkoly se Šmouly a pronásledoval je "zlý" Gargamel. Několik fotografií je uvedeno níže.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Toulava - turistická oblast v srdci Čech

Toulavský kraj najdete na půli cesty mezi Prahou a Šumavou. Rozprostírá se od Sedlčanska po Bechyňsko, od Mladovožicka po Milevsko a v širokém okolí města Tábor. Hrdě leží mezi zelenými vrchy střídajícími údolí řek a svažujícími se až k blatským mokřinám, mezi městečky a malebnými vískami.

Všechny divy Toulavy čekají jen na vás. Zažijte je na vlastní kůži!

http://www.toulava.cz/

www.kraj-jihocesky.cz

www.portal.gov.cz

www.epusa.cz

www.ochranaobyvatel.cz

http://pocasi.chmi.cz/index.html/

www.idos.cz

16. 12. Albína

Zítra: Daniel

Vánoční zpívání

Obecní úřad Libějice srdečně zve na již tradiční Vánoční zpívání, které se uskuteční 23.12.2018 od 17:30 hod u rozsvíceného vánočního stromečku u zvoničky, za nepříznivého počasí před budovou obecního úřadu.

Pozvánku naleznete zde.

Zastupitelstvo obce Libějice

Vánoční zasedání obecního zastupitelstva

Obecní úřad Libějice srdečně zve všechny občany na Vánoční zasedání zastupitelstva obce Libějice, které se uskuteční 26.12.2018 od 19:30 hod v kulturní místnosti obecního úřadu.

Pozvánku naleznete zde.

Zastupitelstvo obce Libějice

Zimní svoz popelnic

Firma Rumpold oznamuje, že od pondělí dne 1.10.2018 bude provádět svoz popelnic v zimním režimu a popelnice bude vyvážet každé pondělí.

Obecní úřad Libějice

Pořádek na uzavřené skládce a místě pro odložení biologického rostlinného odpadu

Obecní úřad oznamuje, že vzhledem k přetrvávajícímu nevhodnému odkládání odpadu na uzavřenou skládku a na místo pro shromažďování rostlinných odpadů bude tento prostor v pravidelných intervalech monitorován (fotopast).

Skládka_1_PTDC0127_web.JPGSkládka_2_PTDC0135 _web.JPG

Google - Street View!

Oznamujeme, že "Google auto" již bylo také v Libějicích! Podívejte se na Google maps a pokochejte se virtuálním průjezdem obce!
Obecní úřad Libějice

Přímý odkaz:

Street view Libějice
Google_Street_View_2017.JPG

foot.png