Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Fotogalerie > Události, akce a fotogalerie - původní > Události a akce 2010

Události a akce 2010

Vánoční zasedání OÚ Libějice 2010

Dne 26.12.2010 se konalo již tradiční Vánoční veřejné zasedání obecního úřadu Libějice. Starosta obce na tomto zasedání seznámil zastupitelstvo obce a přítomné občany s činnosti obecního úřadu v tomto roce, seznámil je s plánem činností na rok 2011 a v diskusi zodpověděl dotazy občanů, týkající se chodu obce a obecního úřadu. Po zasedání následovala neformální diskuse a přátelské posezení. Několik fotografií ze zasedání je uvedeno níže.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vánoční zpívání 2010

Dne 23.12.2010 jsme se pokusili založit novou tradici - vánoční setkání s živou hudbou, koledami a punčem pod rozsvíceným vánočním stromečkem u zvonice.
Několik fotografií je uvedeno níže.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Výlov obecního rybníka 2010

Dne 9.10..2010 naši rybáři za podpory hasičů a mládežníků vylovili obecní rybník. Ryby nebyly největší, ale bylo jich dost pro všechny zájemce. Několik fotografií je uvedeno níže.

Svatba roku

Dne 17.7.2010 se na Obecním úřadě Libějice konala historicky první svatba v obci Libějice. Starosta obce, ing. František Drtina, jako oddávající úředník oddal snoubence pana Marcela Smažíka a slečnu Ivetu Hejnou. Několik fotografií je uvedeno níže.

 

 

 

 

 


 

 


 

  

 

Dětský den 2010

Dne 5.6. 2010 uspořádal Obecní úřad Libějice za podpory hasičů a mládežníků pro místní děti v pořadí již šestý dětský den. Prim letos hrála modrá barva,  děti plnily úkoly se Šmouly a pronásledoval je "zlý" Gargamel. Několik fotografií je uvedeno níže.