Události a akce 2010

Vánoční zasedání OÚ Libějice 2010

Dne 26.12.2010 se konalo již tradiční Vánoční veřejné zasedání obecního úřadu Libějice. Starosta obce na tomto zasedání seznámil zastupitelstvo obce a přítomné občany s činnosti obecního úřadu v tomto roce, seznámil je s plánem činností na rok 2011 a v diskusi zodpověděl dotazy občanů, týkající se chodu obce a obecního úřadu. Po zasedání následovala neformální diskuse a přátelské posezení. Několik fotografií ze zasedání je uvedeno níže.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vánoční zpívání 2010

Dne 23.12.2010 jsme se pokusili založit novou tradici - vánoční setkání s živou hudbou, koledami a punčem pod rozsvíceným vánočním stromečkem u zvonice.
Několik fotografií je uvedeno níže.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Výlov obecního rybníka 2010

Dne 9.10..2010 naši rybáři za podpory hasičů a mládežníků vylovili obecní rybník. Ryby nebyly největší, ale bylo jich dost pro všechny zájemce. Několik fotografií je uvedeno níže.

Svatba roku

Dne 17.7.2010 se na Obecním úřadě Libějice konala historicky první svatba v obci Libějice. Starosta obce, ing. František Drtina, jako oddávající úředník oddal snoubence pana Marcela Smažíka a slečnu Ivetu Hejnou. Několik fotografií je uvedeno níže.

 

 

 

 

 


 

 


 

  

 

Dětský den 2010

Dne 5.6. 2010 uspořádal Obecní úřad Libějice za podpory hasičů a mládežníků pro místní děti v pořadí již šestý dětský den. Prim letos hrála modrá barva,  děti plnily úkoly se Šmouly a pronásledoval je "zlý" Gargamel. Několik fotografií je uvedeno níže.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Toulava - turistická oblast v srdci Čech

Toulavský kraj najdete na půli cesty mezi Prahou a Šumavou. Rozprostírá se od Sedlčanska po Bechyňsko, od Mladovožicka po Milevsko a v širokém okolí města Tábor. Hrdě leží mezi zelenými vrchy střídajícími údolí řek a svažujícími se až k blatským mokřinám, mezi městečky a malebnými vískami.

Všechny divy Toulavy čekají jen na vás. Zažijte je na vlastní kůži!

http://www.toulava.cz/

www.kraj-jihocesky.cz

www.portal.gov.cz

www.epusa.cz

www.ochranaobyvatel.cz

http://pocasi.chmi.cz/index.html/

www.idos.cz

16. 9. Ludmila

Zítra: Naděžda

  

Poděkování za účast na 1. setkání rodáků obce

Obecní úřad Libějice děkuje za hojnou účast na 1. setkání rodáků a přátel obce Libějice dne 24.8.2019. Dále děkujeme všem, kdo nám pomohli akci připravit!

Informace z akce jsou zveřejněny ve fotogelerii (záložka 2019), fotografie budeme postupně doplňovat.

Starosta obce Libějice

 Letní svoz popelnic

Firma Rumpold oznamuje, že od pondělí dne 29.4.2019 bude provádět svoz popelnic v letním režimu a popelnice bude vyvážet každé sudé pondělí.

Obecní úřad Libějice

Slavnostní předání dekretu o udělení vlajky a znaku obce

Dne 15.4.2019 se starosta obce, Ing. František Drtina, a pan Jaroslav Kozojed zúčastnili v Poslanecké sněmovně Parlamentu České republiky slavnostního předání dekretu o udělení vlajky a znaku obce, udělených obci Libějice Rozhodnutím č. 23 předsedy Poslanecké sněmovny, panem Radkem Vondráčkem, ze dne 14.12.2018.

Více informací naleznete zde.

Google - Street View!

Oznamujeme, že "Google auto" již bylo také v Libějicích! Podívejte se na Google maps a pokochejte se virtuálním průjezdem obce!
Obecní úřad Libějice

Přímý odkaz:

Street view Libějice
Google_Street_View_2017.JPG

foot.png