Události a akce 2010

Vánoční zasedání OÚ Libějice 2010

Dne 26.12.2010 se konalo již tradiční Vánoční veřejné zasedání obecního úřadu Libějice. Starosta obce na tomto zasedání seznámil zastupitelstvo obce a přítomné občany s činnosti obecního úřadu v tomto roce, seznámil je s plánem činností na rok 2011 a v diskusi zodpověděl dotazy občanů, týkající se chodu obce a obecního úřadu. Po zasedání následovala neformální diskuse a přátelské posezení. Několik fotografií ze zasedání je uvedeno níže.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vánoční zpívání 2010

Dne 23.12.2010 jsme se pokusili založit novou tradici - vánoční setkání s živou hudbou, koledami a punčem pod rozsvíceným vánočním stromečkem u zvonice.
Několik fotografií je uvedeno níže.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Výlov obecního rybníka 2010

Dne 9.10..2010 naši rybáři za podpory hasičů a mládežníků vylovili obecní rybník. Ryby nebyly největší, ale bylo jich dost pro všechny zájemce. Několik fotografií je uvedeno níže.

Svatba roku

Dne 17.7.2010 se na Obecním úřadě Libějice konala historicky první svatba v obci Libějice. Starosta obce, ing. František Drtina, jako oddávající úředník oddal snoubence pana Marcela Smažíka a slečnu Ivetu Hejnou. Několik fotografií je uvedeno níže.

 

 

 

 

 


 

 


 

  

 

Dětský den 2010

Dne 5.6. 2010 uspořádal Obecní úřad Libějice za podpory hasičů a mládežníků pro místní děti v pořadí již šestý dětský den. Prim letos hrála modrá barva,  děti plnily úkoly se Šmouly a pronásledoval je "zlý" Gargamel. Několik fotografií je uvedeno níže.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Toulava - turistická oblast v srdci Čech

Toulavský kraj najdete na půli cesty mezi Prahou a Šumavou. Rozprostírá se od Sedlčanska po Bechyňsko, od Mladovožicka po Milevsko a v širokém okolí města Tábor. Hrdě leží mezi zelenými vrchy střídajícími údolí řek a svažujícími se až k blatským mokřinám, mezi městečky a malebnými vískami.

Všechny divy Toulavy čekají jen na vás. Zažijte je na vlastní kůži!

http://www.toulava.cz/

www.kraj-jihocesky.cz

www.portal.gov.cz

www.epusa.cz

www.ochranaobyvatel.cz

http://pocasi.chmi.cz/index.html/

www.idos.cz

22. 11. Cecílie

Zítra: Klement

  

Fotogalerie z 1. setkání rodáků obce

Omlouváme se, že to chvíli trvalo - ale ten výběr fotek nějaký čas zabral:-).

Informace z akce jsou již doplněny o fotky (záložka 2019).

Zimní svoz popelnic

Firma Rumpold oznamuje, že od pondělí dne 30.9.2019 bude provádět svoz popelnic v zimním režimu a popelnice bude vyvážet každé pondělí.

Obecní úřad Libějice.

Google - Street View!

Oznamujeme, že "Google auto" již bylo také v Libějicích! Podívejte se na Google maps a pokochejte se virtuálním průjezdem obce!
Obecní úřad Libějice

Přímý odkaz:

Street view Libějice
Google_Street_View_2017.JPG

foot.png