Události a akce 2011

Vánoční zasedání OÚ Libějice 2011

Dne 26.12.2011 se konalo již tradiční Vánoční veřejné zasedání obecního úřadu Libějice. Program byl standardní, starosta obce na tomto zasedání seznámil zastupitelstvo obce a přítomné občany s činnosti obecního úřadu v tomto roce a seznámil je s plánem činností na rok 2012 se zdůrazněním největší akce, která nás v obci v příštím roce čeká: Oslavy stoletého výročí založení požárního sboru obce Libějice, které se koná v sobotu dne 26.5.2012. Po zasedání následovala neformální diskuse a přátelské posezení.
Několik fotografií ze zasedání je uvedeno níže.  

    

Vánoční zpívání 2011

Dne 23.12.2011 uspořádal Obecní úřad Libějice za podpory občanů obce již druhé Vánoční zpívání -  vánoční setkání s živou hudbou, koledami a punčem pod rozsvíceným vánočním stromečkem u zvonice.
Několik fotografií je uvedeno níže.   
   Výlov obecního rybníka 2011

Dne 22.10..2011 naši rybáři za podpory hasičů a mládežníků opět po roce lovili obecní rybník. Ryby byly slušné a bylo jich dost pro všechny zájemce. Několik fotografií je uvedeno níže.

 
    

Sportovní den 2011

Dne 27.8.2012, letos poprvé, uspořádal Obecní úřad Libějice za podpory hasičů a mládežníků pro místní děti na rozloučení s prázdninami akci Sportovní odpoledne aneb libějické loučení s prázdninami. Počasí nám moc nepřálo, ale přesto se nám snad podařilo, aby děti alespoň na chvíli zapomněly, že za několik dnů jdou zase do školy:-)
Několik fotografií je uvedeno níže.
 

 
   

 

Dětský den 2011

Již tradičně první sobotu v měsíci červnu, letos 4.6. 2011, uspořádal Obecní úřad Libějice za podpory hasičů a mládežníků pro místní děti v pořadí již sedmý dětský den. Nosným tématem bylo letos téma "Z pohádky do pohádky". Děti letos plnily úkoly s pohádkovými postavami, které vedla pohádková víla s loupežníkem. Dále byli na hřišti Bob a Bobek, Karkulka a velice věrohodná čarodějnice s vodníkem. Několik fotografií je uvedeno níže.

      

     


Okrsková hasičská soutěž ve Slapech

V sobotu 21.5.2011 se konala okrsková hasičská soutěž v požárním sportu, tentokrát v obci Slapy. Soutěž byla spojena s oslavami stoletého výročí založení Hasičského sboru Slapy.
Z naší obce se soutěže zúčastnila tři mužstva: Muži I, muži II a poprvé v historii obce i družstvo žen. Nejúspěšnější bylo družstvo žen, které si přivezlo pohár za 2. místo ve své kategorii - muži mají co dohánět:-)
Několik fotografií ze soutěže a doprovodného programu oslav je uvedeno níže.

 

 

   

    

 

Toulava - turistická oblast v srdci Čech

Toulavský kraj najdete na půli cesty mezi Prahou a Šumavou. Rozprostírá se od Sedlčanska po Bechyňsko, od Mladovožicka po Milevsko a v širokém okolí města Tábor. Hrdě leží mezi zelenými vrchy střídajícími údolí řek a svažujícími se až k blatským mokřinám, mezi městečky a malebnými vískami.

Všechny divy Toulavy čekají jen na vás. Zažijte je na vlastní kůži!

http://www.toulava.cz/

www.kraj-jihocesky.cz

www.portal.gov.cz

www.epusa.cz

www.ochranaobyvatel.cz

http://pocasi.chmi.cz/index.html/

www.idos.cz

24. 6. Jan

Zítra: Ivan

 

Pozvánka na 1. setkání rodáků obce

Obecní úřad Libějice zve všechny rodáky a příznivce obce na 1. setkání rodáků obce Libějice, které se koná v sobotu dne 24.8.2019. Setkání bude spojeno se slavnostním předáním znaku a vlajky obce, které budou zástupcům obce předány panem senátorem Jaroslavem Větrovským. Pozvánku naleznete zde.

Na setkání se těší zastupitelstvo obce Libějice  

 Letní svoz popelnic

Firma Rumpold oznamuje, že od pondělí dne 29.4.2019 bude provádět svoz popelnic v letním režimu a popelnice bude vyvážet každé sudé pondělí.

Obecní úřad Libějice

Slavnostní předání dekretu o udělení vlajky a znaku obce

Dne 15.4.2019 se starosta obce, Ing. František Drtina, a pan Jaroslav Kozojed zúčastnili v Poslanecké sněmovně Parlamentu České republiky slavnostního předání dekretu o udělení vlajky a znaku obce, udělených obci Libějice Rozhodnutím č. 23 předsedy Poslanecké sněmovny, panem Radkem Vondráčkem, ze dne 14.12.2018.

Více informací naleznete zde.

Google - Street View!

Oznamujeme, že "Google auto" již bylo také v Libějicích! Podívejte se na Google maps a pokochejte se virtuálním průjezdem obce!
Obecní úřad Libějice

Přímý odkaz:

Street view Libějice
Google_Street_View_2017.JPG

foot.png