Události a akce 2011

Vánoční zasedání OÚ Libějice 2011

Dne 26.12.2011 se konalo již tradiční Vánoční veřejné zasedání obecního úřadu Libějice. Program byl standardní, starosta obce na tomto zasedání seznámil zastupitelstvo obce a přítomné občany s činnosti obecního úřadu v tomto roce a seznámil je s plánem činností na rok 2012 se zdůrazněním největší akce, která nás v obci v příštím roce čeká: Oslavy stoletého výročí založení požárního sboru obce Libějice, které se koná v sobotu dne 26.5.2012. Po zasedání následovala neformální diskuse a přátelské posezení.
Několik fotografií ze zasedání je uvedeno níže.  

    

Vánoční zpívání 2011

Dne 23.12.2011 uspořádal Obecní úřad Libějice za podpory občanů obce již druhé Vánoční zpívání -  vánoční setkání s živou hudbou, koledami a punčem pod rozsvíceným vánočním stromečkem u zvonice.
Několik fotografií je uvedeno níže.   
   Výlov obecního rybníka 2011

Dne 22.10..2011 naši rybáři za podpory hasičů a mládežníků opět po roce lovili obecní rybník. Ryby byly slušné a bylo jich dost pro všechny zájemce. Několik fotografií je uvedeno níže.

 
    

Sportovní den 2011

Dne 27.8.2012, letos poprvé, uspořádal Obecní úřad Libějice za podpory hasičů a mládežníků pro místní děti na rozloučení s prázdninami akci Sportovní odpoledne aneb libějické loučení s prázdninami. Počasí nám moc nepřálo, ale přesto se nám snad podařilo, aby děti alespoň na chvíli zapomněly, že za několik dnů jdou zase do školy:-)
Několik fotografií je uvedeno níže.
 

 
   

 

Dětský den 2011

Již tradičně první sobotu v měsíci červnu, letos 4.6. 2011, uspořádal Obecní úřad Libějice za podpory hasičů a mládežníků pro místní děti v pořadí již sedmý dětský den. Nosným tématem bylo letos téma "Z pohádky do pohádky". Děti letos plnily úkoly s pohádkovými postavami, které vedla pohádková víla s loupežníkem. Dále byli na hřišti Bob a Bobek, Karkulka a velice věrohodná čarodějnice s vodníkem. Několik fotografií je uvedeno níže.

      

     


Okrsková hasičská soutěž ve Slapech

V sobotu 21.5.2011 se konala okrsková hasičská soutěž v požárním sportu, tentokrát v obci Slapy. Soutěž byla spojena s oslavami stoletého výročí založení Hasičského sboru Slapy.
Z naší obce se soutěže zúčastnila tři mužstva: Muži I, muži II a poprvé v historii obce i družstvo žen. Nejúspěšnější bylo družstvo žen, které si přivezlo pohár za 2. místo ve své kategorii - muži mají co dohánět:-)
Několik fotografií ze soutěže a doprovodného programu oslav je uvedeno níže.

 

 

   

    

 

Toulava - turistická oblast v srdci Čech

Toulavský kraj najdete na půli cesty mezi Prahou a Šumavou. Rozprostírá se od Sedlčanska po Bechyňsko, od Mladovožicka po Milevsko a v širokém okolí města Tábor. Hrdě leží mezi zelenými vrchy střídajícími údolí řek a svažujícími se až k blatským mokřinám, mezi městečky a malebnými vískami.

Všechny divy Toulavy čekají jen na vás. Zažijte je na vlastní kůži!

http://www.toulava.cz/

www.kraj-jihocesky.cz

www.portal.gov.cz

www.epusa.cz

www.ochranaobyvatel.cz

http://pocasi.chmi.cz/index.html/

www.idos.cz

16. 12. Albína

Zítra: Daniel

Vánoční zpívání

Obecní úřad Libějice srdečně zve na již tradiční Vánoční zpívání, které se uskuteční 23.12.2018 od 17:30 hod u rozsvíceného vánočního stromečku u zvoničky, za nepříznivého počasí před budovou obecního úřadu.

Pozvánku naleznete zde.

Zastupitelstvo obce Libějice

Vánoční zasedání obecního zastupitelstva

Obecní úřad Libějice srdečně zve všechny občany na Vánoční zasedání zastupitelstva obce Libějice, které se uskuteční 26.12.2018 od 19:30 hod v kulturní místnosti obecního úřadu.

Pozvánku naleznete zde.

Zastupitelstvo obce Libějice

Zimní svoz popelnic

Firma Rumpold oznamuje, že od pondělí dne 1.10.2018 bude provádět svoz popelnic v zimním režimu a popelnice bude vyvážet každé pondělí.

Obecní úřad Libějice

Pořádek na uzavřené skládce a místě pro odložení biologického rostlinného odpadu

Obecní úřad oznamuje, že vzhledem k přetrvávajícímu nevhodnému odkládání odpadu na uzavřenou skládku a na místo pro shromažďování rostlinných odpadů bude tento prostor v pravidelných intervalech monitorován (fotopast).

Skládka_1_PTDC0127_web.JPGSkládka_2_PTDC0135 _web.JPG

Google - Street View!

Oznamujeme, že "Google auto" již bylo také v Libějicích! Podívejte se na Google maps a pokochejte se virtuálním průjezdem obce!
Obecní úřad Libějice

Přímý odkaz:

Street view Libějice
Google_Street_View_2017.JPG

foot.png