Události a akce 2011

Vánoční zasedání OÚ Libějice 2011

Dne 26.12.2011 se konalo již tradiční Vánoční veřejné zasedání obecního úřadu Libějice. Program byl standardní, starosta obce na tomto zasedání seznámil zastupitelstvo obce a přítomné občany s činnosti obecního úřadu v tomto roce a seznámil je s plánem činností na rok 2012 se zdůrazněním největší akce, která nás v obci v příštím roce čeká: Oslavy stoletého výročí založení požárního sboru obce Libějice, které se koná v sobotu dne 26.5.2012. Po zasedání následovala neformální diskuse a přátelské posezení.
Několik fotografií ze zasedání je uvedeno níže.  

    

Vánoční zpívání 2011

Dne 23.12.2011 uspořádal Obecní úřad Libějice za podpory občanů obce již druhé Vánoční zpívání -  vánoční setkání s živou hudbou, koledami a punčem pod rozsvíceným vánočním stromečkem u zvonice.
Několik fotografií je uvedeno níže.   
   Výlov obecního rybníka 2011

Dne 22.10..2011 naši rybáři za podpory hasičů a mládežníků opět po roce lovili obecní rybník. Ryby byly slušné a bylo jich dost pro všechny zájemce. Několik fotografií je uvedeno níže.

 
    

Sportovní den 2011

Dne 27.8.2012, letos poprvé, uspořádal Obecní úřad Libějice za podpory hasičů a mládežníků pro místní děti na rozloučení s prázdninami akci Sportovní odpoledne aneb libějické loučení s prázdninami. Počasí nám moc nepřálo, ale přesto se nám snad podařilo, aby děti alespoň na chvíli zapomněly, že za několik dnů jdou zase do školy:-)
Několik fotografií je uvedeno níže.
 

 
   

 

Dětský den 2011

Již tradičně první sobotu v měsíci červnu, letos 4.6. 2011, uspořádal Obecní úřad Libějice za podpory hasičů a mládežníků pro místní děti v pořadí již sedmý dětský den. Nosným tématem bylo letos téma "Z pohádky do pohádky". Děti letos plnily úkoly s pohádkovými postavami, které vedla pohádková víla s loupežníkem. Dále byli na hřišti Bob a Bobek, Karkulka a velice věrohodná čarodějnice s vodníkem. Několik fotografií je uvedeno níže.

      

     


Okrsková hasičská soutěž ve Slapech

V sobotu 21.5.2011 se konala okrsková hasičská soutěž v požárním sportu, tentokrát v obci Slapy. Soutěž byla spojena s oslavami stoletého výročí založení Hasičského sboru Slapy.
Z naší obce se soutěže zúčastnila tři mužstva: Muži I, muži II a poprvé v historii obce i družstvo žen. Nejúspěšnější bylo družstvo žen, které si přivezlo pohár za 2. místo ve své kategorii - muži mají co dohánět:-)
Několik fotografií ze soutěže a doprovodného programu oslav je uvedeno níže.

 

 

   

    

 

Toulava - turistická oblast v srdci Čech

Toulavský kraj najdete na půli cesty mezi Prahou a Šumavou. Rozprostírá se od Sedlčanska po Bechyňsko, od Mladovožicka po Milevsko a v širokém okolí města Tábor. Hrdě leží mezi zelenými vrchy střídajícími údolí řek a svažujícími se až k blatským mokřinám, mezi městečky a malebnými vískami.

Všechny divy Toulavy čekají jen na vás. Zažijte je na vlastní kůži!

http://www.toulava.cz/

www.kraj-jihocesky.cz

www.portal.gov.cz

www.epusa.cz

www.ochranaobyvatel.cz

http://pocasi.chmi.cz/index.html/

www.idos.cz

15. 12. Radana

Zítra: Albína

  

Vánoční zpívání a vánoční zasedání obecního úřadu Libějice

Obecní úřad si dovoluje pozvat všechny občany a přátele obce na naše dvě tradiční setkání na konci roku:

- Vánoční zpívání pod rozsvíceným vánočním stromečkem s hudbou a vánočním punčem (dne 23.12., od 17:30 hodin). Pozvánku naleznete zde.

- Vánoční zasedání obecního zastupitelstva, které se koná na druhý svátek vánoční - 26.12., od 19:30 hodin (v kulturní místnosti OÚ).Pozvánku naleznete zde.

Obecní úřad Libějice

Zimní svoz popelnic

Firma Rumpold oznamuje, že od pondělí dne 30.9.2019 bude provádět svoz popelnic v zimním režimu a popelnice bude vyvážet každé pondělí.

Obecní úřad Libějice.

Google - Street View!

Oznamujeme, že "Google auto" již bylo také v Libějicích! Podívejte se na Google maps a pokochejte se virtuálním průjezdem obce!
Obecní úřad Libějice

Přímý odkaz:

Street view Libějice
Google_Street_View_2017.JPG

foot.png